Awaryjne otwieranie mieszkań

Zatrzaśnięte drzwi – czas na interwencję dobrego ślusarza

Pogotowie zamkowe w Zabrzu ma w swojej ofercie szeroki zakres usług ślusarskich. Jedną z nich jest awaryjne otwieranie mieszkań i domów. Realizujemy ją w przypadku zatrzaśnięcia drzwi do mieszkania. Dzieje się tak, gdy zgubiliśmy klucze lub zapomnieliśmy je wziąć ze sobą.

Ten rodzaj usługi powinniśmy pozostawić specjaliście – ślusarzowi, który posiada odpowiednią wiedzę i praktykę w realizacji specjalistycznych usług. Wykona on swoją pracę bezawaryjnie i profesjonalnie, a posługując się specjalistycznymi narzędziami nie uszkodzi ani wkładki i zamka, ani drzwi i futryny.

Szybko – skutecznie – bezinwazyjnie

Naszym atutem jest szybkość realizacji oraz profesjonalizm wykonania zleceń. Klienci cenią nas za rzetelność oraz dostosowanie terminów wykonania do ich indywidualnych oczekiwań. Wszelkie prace realizowane przez ślusarzy z Zabrza wykonywane są zgodnie ze sztuką – dotyczy to zarówno prac związanych z otwieraniem domów, jak i naprawy zamków. Wiedzę i umiejętności posiadamy dzięki uczestnictwu w specjalistycznych szkoleniach i warsztatach. Jakość naszej pracy podnoszą dodatkowo fachowe narzędzia pozwalające na precyzyjne działania, które szczególnie przydają się podczas awaryjnego otwierania drzwi.

Awaryjne otwieranie drzwi w Zabrzu

Otwieranie drzwi – zadanie dla Pogotowia zamkowego w Zabrzu

Wbrew pozorom usługa ta nie zajmuje wiele czasu, więc nasz fachowiec wykona pracę w kilka chwil, a Państwo natychmiast pozbędą się problemu. Istotny jest fakt, że awaryjne otwieranie mieszkań zrealizujemy bez względu na rodzaj zamka, a wszystko dzięki profesjonalnej wiedzy i doświadczeniu naszych specjalistów – nie muszą się więc Państwo martwić – Pogotowiu zamkowemu z Zabrza można zaufać!

Otwieranie mieszkań prowadzimy niezależnie od zainstalowanych w drzwiach zamków – ślusarze z naszej firmy, dzięki szkoleniom i warsztatom praktycznym, bez problemu potrafią wykonać awaryjnie otwieranie domów wyposażonych w zamek antywłamaniowy czy zamek elektroniczny. W takich sytuacjach szczególnie przydają się nowoczesne narzędzia, którymi dysponują pracownicy Pogotowia zamkowego.

Pogotowie zamkowe – fachowcy od zadań specjalnych

Jesteśmy gotowi do wykonania zadań związanych z usługami ślusarskimi. W naszej ofercie proponujemy Klientom realizację zarówno specjalistycznych usług ślusarskich, między innymi awaryjnego otwierania mieszkań czy awaryjnego otwierania samochodów, jak i tradycyjnych zadań wykonywanych przez ślusarzy. Naszym pracownikom z powodzeniem można zlecić przeprowadzenie naprawy zamków. Jeśli potrzebujesz zainstalować nowy mechanizm także możesz zlecić to nam – Pogotowie zamkowe w Zabrzu sprawnie wykona również montaż i wymianę zamków.

Wymiana zamków zawsze wiąże się z koniecznością zakupu nowego mechanizmu. W naszej ofercie proponujemy także Klientom zamki wysokiej jakości sygnowane znakami znanych i cenionych w Polsce i na świecie producentów zamków. Wśród dostępnego asortymentu proponujemy zamki do drzwi KESO, Gerda, Dierre, Mottura, Salto. Jednocześnie, poza tradycyjnymi zamkami nawierzchniowymi czy wpuszczanymi, klientom indywidualnym proponujemy zamki antywłamaniowe lub specjalistyczne zamki elektroniczne.

Gotowi do pracy o każdej porze

I jeszcze jeden atut naszych usług – zlecenie awaryjnego otwierania drzwi mieszkań wykonujemy całodobowo, dzięki czemu zaoszczędzicie czas i pieniądze. Co więcej, po zgłoszeniu przyjeżdżamy na miejsce zdarzenia tak szybko, jak to możliwe. Pogotowie zamkowe w Zabrzu rozumie potrzebę wykonania takich zleceń w pierwszej kolejności – dlatego zawsze podchodzimy do nich priorytetowo – zaraz po zgłoszeniu udajemy się na miejsce realizacji. Nasi Klienci nie czekają na ślusarza godzinami – wystarczy telefon, aby pracownik Pogotowia zamkowego szybko przyjechał na miejsce i błyskawicznie otworzył mieszkanie.

Jeśli tylko kiedyś zdarzy się Państwu zatrzasnąć drzwi zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Awaryjne otwieranie mieszkań wykonamy błyskawicznie i skutecznie, w dodatku po naszej interwencji na drzwiach i futrynie nie zostanie ani jeden ślad.

Zadzwoń – tel. 696-003-003 i nie daj się zatrzymać zatrzaśniętym drzwiom!