Naprawa zamków

Zepsuł się zamek? Nie wymieniaj – napraw!

Pogotowia zamkowego w Zabrzu jest naprawa zamków.

Nieraz zdarza się, że zamek działa gorzej, niż dotychczas – wkładka zacina się i mamy trudności z przekręceniem klucza. Są to pierwsze objawy psującego się mechanizmu. Osobie, która nie jest specjalistą trudno określić, jaki element uległ uszkodzeniu, a tym bardziej jak dokonać naprawy. To właśnie moment, w którym powinniście Państwo wezwać ślusarza z Pogotowia zamkowego w Zabrzu, który w krótkiej interwencji naprawi zamek szybko i sprawnie.

Jeśli zamek odmawia posłuszeństwa warto najpierw rozważyć jego naprawę. Każdy mechanizm, który jest używany, wymaga od czasu do czasu serwisu, a nawet naprawy. Jeżeli do tej pory zamek sprawdzał się w zakresie zabezpieczenia drzwi, naszych Klientów zachęcamy do próby naprawienia zamka. Ta alternatywa to oszczędność pieniędzy oraz gwarancja, że nie będzie trzeba uczyć się zasad pracy nowego mechanizmu u drzwi.

Dopiero w sytuacji, kiedy nasz ślusarz stwierdzi nieodwracalne zmiany w mechanizmie zalecamy wykonanie montażu i wymiany zamków.

Naprawa zamków w Zabrzu

Naprawę zamków zleć specjalistom!

Naprawa zamków jest flagową usługą ślusarską Pogotowia zamkowego w Zabrzu. Zatrudnieni w naszej firmie ślusarze to specjaliści w swojej dziedzinie. Bogaty system szkoleń i warsztatów praktycznych pozwala utrzymać nam stały, wysoki poziom naszych usług ślusarskich. Co więcej, wraz z wprowadzaniem nowych rozwiązań w branży ochrony mienia staramy się, aby nasi pracownicy pozyskiwali wiedzę i umiejętności pozwalające na obsługę także najnowszych osiągnięć w zakresie naprawy zamków.

Potrafimy naprawić zamki większości modeli dostępnych na rynku, między innymi zamki do drzwi KESO, Gerda, Dierre, Mottura, Salto, Lob i innych. Świetnie radzimy sobie także z zamkami nawierzchniowymi i wpuszczanymi. Nasi ślusarze zreperują również zamki antywłamaniowe. Z powodzeniem zajmiemy się również zamkami elektronicznymi oraz innymi zaawansowanymi zabezpieczeniami drzwi i okien.

Nie warto powierzać naprawy zamków osobom, które nie mają doświadczenia w realizacji tego typu usług. Należy pamiętać, że prawidłowo działający mechanizm jest gwarancją bezpieczeństwa i ochrony mienia. Jeżeli pomimo starań zostanie naprawiony nieprawidłowo przestanie spełniać swoje funkcje. Dlatego każdą naprawę powinno się zlecać specjaliście. Nasze doświadczenie, wiedza i umiejętności są gwarancją, że naprawa zamków przebiegnie zgodnie ze sztuką i mechanizmy znów będą pełnić swoje podstawowe funkcje – ochrony przed nieuprawnionym wejściem osób trzecich do zabezpieczonych pomieszczeń.

Naprawa zamków w Zabrzu to nie wszystko!

Istnieją sytuacje, w których naprawa zamka nie jest możliwa i trzeba mechanizm wymienić. Nie stanowi to dla nas problemu – nasz ślusarz na miejscu wykona usługę wymiany i montażu zamka. Zdajemy sobie sprawę, że mogą Państwo nie posiadać mechanizmu na wymianę – żaden kłopot – nasz pracownik zawsze ma przy sobie kilka modeli, więc dobierze dla Państwa typ odpowiadający funkcjonalnością i poziomem zabezpieczenia.

Pogotowie zamkowe w Zabrzu specjalizuje się również w awaryjnym otwieraniu mieszkań. Nasi ślusarze posiadają wystarczającą wiedzę i umiejętności, aby otworzyć każdy mechanizm bez konieczności posiadania klucza. Dużą popularnością cieszy się także oferowane przez naszą firmę awaryjne otwieranie samochodów, dzięki któremu można otworzyć zatrzaśnięty pojazd.

Serwis? Jak najbardziej!

Pogotowie zamkowe w Zabrzu wykonuje również usługę serwisu zamków. Jest ona nie do przecenienia, ponieważ pozwala na długo utrzymać mechanizm u drzwi w doskonałej kondycji. Wykonujemy serwis Gerda i serwis Dierre, dzięki czemu będą Państwo mogli długo cieszyć się prawidłową pracą mechanizmów.

Jeśli wahają się Państwo, czy warto korzystać z serwisu zamków, to pragniemy podkreślić, że ten rodzaj usług ślusarskich jest coraz bardziej popularny wśród naszych Klientów, którzy wiedzą, że tylko prawidłowo działający zamek skutecznie chroni ich przed włamaniem i kradzieżą oraz pozwali zabezpieczyć mienie i zdrowie bliskich i współpracowników. Usługa serwisu zamków zapewni, że mechanizm pozostanie zawsze w pełni sprawny.

Zawsze pod telefonem

Pogotowie zamkowe w Zabrzu jest dostępne dla Klientów przez całą dobę. Pracujemy także w niedziele i święta. Nasze usługi można zamawiać o każdej porze. Na naprawę zamków mogą się Państwo umówić w dogodnym dla siebie terminie. W przypadku innych usług – np. awaryjnego otwierania samochodów zlecenia wykonujemy priorytetowo – przez 24 godziny na dobę. Zachęcamy do kontaktu – tel. 696-003-003