Awaryjne otwieranie samochodów

Awaryjne otwieranie aut? Oczywiście Pogotowie zamkowe w Zabrzu!

Na myśl o pozostawionych w stacyjce czy zatrzaśniętych w samochodzie kluczykach przechodzą nas dreszcze… Statystyki pokazują, że problem ten dotyka chociaż raz w życiu każdego kierowcę. Sytuacja jest o tyle skomplikowana, że zapasowy komplet kluczy pozostaje w domu. Pracę nad otwarciem auta bez wątpienia powinni Państwo zlecić ślusarzom z Pogotowia zamkowego, którzy usuną usterkę w profesjonalny i szybki sposób.

Usługę awaryjnego otwierania aut wykonujemy w samochodach większości marek średniej klasy. Posiadamy zdolność otworzenia takich samochodów, jak: skoda, fiat, citroen, peugeot, vw, audi, volvo, bmw, seat, nissan, toyota i wielu innych. Nie jest też dla nas problemem otworzyć zamki samochodów luksusowych marek.

Awaryjne otwieranie samochodów w Zabrzu

Skąd ten profesjonalizm?

Pogotowie zamkowe w Zabrzu to firma stawiająca na najwyższą jakość oferowanych usług ślusarskich. Ich gwarantem są doskonale wyszkoleni pracownicy, który posiadają specjalistyczną wiedzę oraz odpowiednie doświadczenie zawodowe. Dbamy o to, aby ślusarze z Zabrza systematycznie uczestniczyli w szkoleniach branżowych organizowanych przez producentów zamków, na których poznają szczegóły działania mechanizmów oraz sposoby ich awaryjnego otwierania.

Awaryjne otwieranie aut w Zabrzu to nasz chleb powszedni. Tego typu usługi realizujemy codziennie. Krąg naszych zadowolonych Klientów poszerza się każdego dnia o kilka osób, które przez przypadek zatrzasnęły kluczyki w samochodzie. To między innymi dzięki popularności usługi mamy duże doświadczenie w jej realizacji.

Na skuteczność wykonania składa się także przygotowanie techniczne naszych pracowników – wszyscy ślusarze z Pogotowia zamkowego w Zabrzu mają dostęp do nowoczesnych narzędzi, dzięki którym możliwe jest awaryjne otwieranie samochodów bez szkody dla zamków.

Awaryjne otwieranie samochodów – zadanie tylko dla profesjonalistów!

Otwieranie auta, w którym zatrzaśnięto kluczyki, jest usługą trudną. Powinny ją wykonywać wyłącznie osoby posiadające odpowiednią wiedzę i umiejętności. Powierzając wykonanie awaryjnego otwierania samochodu osobie przypadkowej – nieprzygotowanej narażasz swój pojazd na szereg uszkodzeń, wśród których znaleźć się może nie tylko uszkodzony nieudanym otwieraniem zamek, ale także porysowany lakier, pognieciona karoseria, odkształcone pod wpływem wyginania drzwi czy zbita szyba. Tych wszystkich szkód możesz uniknąć zlecając zadanie otwierania samochodu ślusarzowi z Pogotowia zamkowego w Zabrzu.

Nasi pracownicy posiadają wszelkie niezbędne kwalifikacje, wiedzę, doświadczenie i narzędzia, dzięki którym wykonanie zadania przychodzi im łatwo, a samochód w żadnym wymiarze nie „wzbogaci się” o mniejsze lub większe uszkodzenia.

Pogotowie zamkowe w Zabrzu – nie tylko awaryjne otwieranie aut

Nasza firma specjalizuje się w wysokiej jakości usługach ślusarskich. Poza otwieraniem samochodów realizujemy także awaryjne otwieranie mieszkań. Ale nasi ślusarze wykonują także usługi znajdujące się w kręgu tradycyjnych zleceń. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam sprawnie przeprowadzać naprawy zamków. Prowadzimy również serwis najpopularniejszych mechanizmów dostępnych na rynku – w tym serwis Gerda i serwis Dierre.

W przypadku, kiedy naprawa mechanizmu jest niemożliwa naszym Klientom proponujemy usługę montażu i wymiany zamków. Prowadzimy także sprzedaż dobrych, gwarantujących wysoki stopień zabezpieczenia zamków do drzwi. W naszej ofercie najdą Państwo zamki antywłamaniowe, elektroniczne czy specjalistyczne – np. antypanic. Z przyjemnością doradzamy w zakresie optymalnego doboru mechanizmów do konkretnych lokalizacji i przeznaczenia.

Naszymi Klientami są zarówno osoby prywatne, jak i firmy czy instytucje, którzy cenią wysoką jakość naszych realizacji. Dzięki pracy ślusarzy z Pogotowia zamkowego w Zabrzu nasi Klienci zawsze czują się bezpiecznie.

Zatrzasnąłeś kluczyki w samochodzie? Nie czekaj – zadzwoń do nas!

W Zabrzu usługę awaryjnego otwierania samochodów traktujemy jako priorytet. Wiemy, że w takiej sytuacji liczy się każda minuta, toteż na miejsce zdarzenia przyjeżdżamy tak szybko, jak tylko zdołamy. Nie muszą się więc Państwo denerwować czekaniem na ślusarza i pilnowaniem, aby nikt nie dostał się do Państwa auta. Przyjedziemy natychmiast.

Wystarczy zadzwonić – tel. 696-003-003