Montaż i wymiana zamków

Wymiana i montaż zamków – lepiej zostawić to profesjonaliście

Bywają uszkodzenia zamka tak poważne, że pozostaje tylko wymienić go na nowy model. Jednak czynność tę najlepiej powierzyć specjalistom – ślusarzom, gdyż daje to gwarancję, że zamek zostanie założony prawidłowo, dzięki czemu będzie wzorowo spełniał swoją funkcję i działał bez usterek przez długie lata.

W ofercie Pogotowia zamkowego w Zabrzu znajdą Państwo usługę wymiany i montażu zamków. Nasi ślusarze nie tylko są przeszkoleni i doświadczeni w tego typu usługach, ale pracują z użyciem specjalistycznych narzędzi, dlatego wymienią i zamontują Państwa zamek sprawnie i szybko. Wykorzystanie właściwych narzędzi to połowa sukcesu. W ramach świadczonych usług wykonamy wymianę nie tylko całych zamków, ale także wkładek sprawdzonych producentów. Dzięki temu zachowane zostanie pełne okucie i mechanizm, a zmieni się tylko niewielki element 0 wkładka wraz z kluczem.

Montaż i wymiana zamków w Zabrzu

Dlaczego warto wymianę zamków powierzyć doświadczonemu ślusarzowi?

Prawidłowy montaż i wymiana zamków to gwarancja Twojego bezpieczeństwa i właściwa ochrona dóbr. Nawet najlepszy, ale źle założony zamek, nie będzie pełnił swoich funkcji i może być łatwo otwarty przez włamywacza lub złodzieja. Jeśli chcesz uniknąć sytuacji, kiedy narażasz bezpieczeństwo bliskich czy współpracowników zamów usługę u doświadczonego ślusarza. Pogotowie zamkowe gwarantuje najwyższą jakość usług – z nami możesz być pewien właściwego zabezpieczenia pomieszczeń.

Prawidłowy montaż zamków jest ważny także z innego powodu – tylko właściwie zainstalowany mechanizm jest warunkiem uznania gwarancji.

Nie tylko wymiana zamków

Pogotowie zamkowe w Zabrzu oferuje także inne usługi ślusarskie. W naszej ofercie znajdują się zarówno tradycyjne usługi związane z naprawą i serwisem zamków, jak i bardziej wysublimowane realizacje wymagające szczególnych umiejętności i doświadczenia. Naszym atutem jest awaryjne otwieranie samochodów oraz awaryjne otwieranie mieszkań. Klienci cenią nas za błyskawiczną realizację tych usług oraz wykonanie, które nie grozi uszkodzeniem karoserii, zamków lub drzwi. Jesteśmy przygotowani, aby zmierzyć się z najnowszymi mechanizmami i najtrudniejszymi zadaniami.

Zapytaj specjalistów, jaki zamek jest najlepszy do Twoich drzwi

Jeśli chcą Państwo wymienić zamek, lecz nie umiecie zdecydować jaki model i markę wybrać, zapraszamy do kontaktu z pracownikami naszego Pogotowia zamkowego. Zapoznamy się z Państwa oczekiwaniami i potrzebami i z przyjemnością pomożemy w doborze najbardziej odpowiedniego modelu zamka, który zapewni bezpieczeństwo i łatwość obsługi.

Nasi ślusarze specjalizują się w wykonawstwie montażu i wymiany zamków większości uznanych na rynku marek, wśród których należy wymienić: zamki do drzwi KESO, Gerda, Dierre, Mottura, Salto, Lob i inne. Dysponujemy specjalistycznymi narzędziami, toteż z sukcesem zamontujemy zamki nawierzchniowe i zamki wpuszczane oraz nowoczesne elektroniczne zamki do drzwi KESO Entr czy typowe zamki antywłamaniowe.

Pogotowie zamkowe w Zabrzu może poszczycić się również sprzedażą i montażem specjalistycznych zamków kierowanych do branży komercyjnej – w naszym asortymencie znajdują się między innymi zamki antypanic montowane w sklepach oraz zamki hotelowe na kartę. 

Umów się na montaż zamków

Pogotowie zamkowe w Zabrzu to firma otwarta na Klientów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę, także w niedziele i święta. W naszej firmie dostosowujemy wykonanie zleceń do Państwa możliwości czasowych, jesteśmy bardzo elastyczni – z nami można umówić się w dogodnym dla siebie terminie. W przypadku awaryjnego otwierania drzwi przyjeżdżamy o każdej porze dnia i nocy – to zawsze jest dla nas zadanie priorytetowe. Usługi tradycyjne – takie, jak montaż i wymiana zamków czy naprawa zamków wykonujemy we wskazanym przez Klientów terminie.

Skorzystaj z usług profesjonalistów i zadzwoń do nas – tel. 696-003-003 Zapraszamy!